Archer IT

AKTUALNOŚCI

Power of the platform – rejestracja otwarta!

Ty 04.04.2024 16:02 •

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji POWER OF THE PLATFORM, która odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2024 r. w biurze Cisco Systems w Krakowie.

Konferencja to okazja do zapoznania się z platformą Cisco Meraki pod okiem doświadczonych ekspertów Cisco specjalizujących się w różnych obszarach cyberbezpieczeństwa. Dr Magdalena Mikołajczyk i Szymon Sokołowski opowiedzą Państwu o zaletach i możliwościach platformy oraz zademonstrują, w jaki sposób poprawia doświadczenie użytkownika. Zaprezentują także demo dashboardu i odpowiedzą na pojawiające się pytania.

W trakcie wydarzenia porozmawiamy również o bezpieczeństwie sieciowym. Poruszone zostaną m.in. kwestie ochrony i optymalizacji na dużą skalę czy skalowania doświadczenia sieci 5G. Eksperci zaprezentują zaawansowane rozwiązania i nowoczesne metody zarządzania sieciami. Przedstawicielka firmy Archer przybliży również temat bezpieczeństwa fizycznego i IoT, prezentując rozwiązania zapewniające ochronę ludzi, aktywów i budynków dla inteligentnych przestrzeni.